Головна сторінка
22 жовтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

Новини Всі матеріали розділу»
Інформація щодо діяльності органу фінансового контролю у період карантину
Державна аудиторська служба України працює в штатному режимі та продовжує виконувати усі свої функції. Забезпечено присутність достатньої кількості працівників на робочих місцях для здійснення державного фінансового контролю, зокрема за високоризиковими операціями.
УВАГА! ПОЧИНАЮТЬ ДІЯТИ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ"
Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
До уваги фізичних та юридичних осіб!
Державна аудиторська служба України на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, розпочинає оцінку корупційних ризиків.
22 жовтня 2020
Держаудитслужба взяла участь у засіданні Координаційного центру з питань забезпечення реалізації в Україні Стратегії ЄС для Дунайського регіону!
Учасники засідання обговорили стан упровадження системи управління та контролю в Україні та підтвердили важливість проведення перевірок витрат бенефіціарів (партнерів) проєктів, що надалі дасть змогу українським партнерам продовжити реалізацію розпочатих проєктів та взяти участь у конкурсному доборі нових проєктів у рамках Дунайської транснаціональної програми, які розв’язуватимуть відповідні проблеми сталого розвитку територій України.
22 жовтня 2020
Тернопільські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж дев’яти місяців 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених заходів державного фінансового контролю, на суму понад 14 млн грн.
22 жовтня 2020
Запорізькі аудитори виявили незаконне використання державної фінансової підтримки в агропромисловому комплексі на суму майже 8 млн грн
Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації, за результатами якої встановлено порушень, що призвели до незаконного використання бюджетних коштів, виділених як на утримання апарату, так і на здійснення державних цільових програм, на суму майже 8 млн грн.
21 жовтня 2020
Протягом січня – вересня 2020 року аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 50 млн грн
Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень – вересень 2020 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 50 млн грн.
21 жовтня 2020
Київські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 66 млн грн
За січень – вересень 2020 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 66 млн грн, з яких 62 млн грн – за результатами ревізій, понад 3 млн грн –за результатами аудитів.
21 жовтня 2020
Черкаські аудитори виявили порушень і фактів неефективного використання коштів на загальну суму 16 млн грн в Департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради за період з 01.03.2018 по 30.06.2020 виявили фінансових порушень на загальну суму16 млн грн.
20 жовтня 2020
Закарпатські аудитори протягом січня – вересня 2020 року виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 25 млн грн
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області протягом січня – вересня 2020 року виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 25 млн грн.
Телефон довіри


Телефон довіри


Координаційний центр з надання правової допомоги


Координаційний центр з надання правової допомоги


Електронне звернення громадян


Електронне звернення громадян


Робота з розгляду звернень громадян


Робота з розгляду звернень громадян


Повідомлення про корупцію


Повідомлення про корупцію


Для громадян з порушенням слуху


Для громадян з порушенням слуху