28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2013» Держфінінспекція в Хмельницькій області виявила втрат на мільйон гривень на ДП «Дослідне господарство «Шарівка» версія для друку
Держфінінспекція в Хмельницькій області виявила втрат на мільйон гривень на ДП «Дослідне господарство «Шарівка» 17 грудня 2013  |  Прес-служба Держфінінспекції в Хмельницькій області

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1 млн грн під час ревізії ДП «Дослідне господарство «Шарівка» Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України.

Зокрема, посадові особи господарства своєчасно не вжили заходів щодо стягнення коштів із підприємств, яким була реалізована продукція. Через це ДГ «Шарівка» втратило доходів на суму понад 890 тис. грн.

Окрім того, фінінспектори виявили незаконне відчуження сільськогосподарської техніки господарства загальною вартістю 136 тис. грн на користь суб'єктів недержавної форми власності.

За недотримання законодавства на посадових осіб господарства складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.