13 листопада 2019 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545
Пошук

...
Головна  » Результати діяльності » Аналітичні звіти  » 2014 » січень» 4.2. Про результати ревізії ДП „НАЕК „Енергоатом” версія для друку
4.2. Про результати ревізії ДП „НАЕК „Енергоатом” 17 березня 2014

Ревізією фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Національна атомна енергогенеруюча компанія „Енергоатом” та його відокремлених структурних підрозділів встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 49,1 млн гривень.

Так, відокремленим підрозділом Атомкомплект придбано у ТОВ Склад РКД обладнання вартістю 22,4 млн грн, яке виявилося непридатним для використання. Разом з тим, відокремленим підрозділом протягом року не вжито заходів для стягнення у судовому порядку штрафних санкцій за неякісне виконання договірних зобов’язань, що призвело до спливу терміну позовної давності і, як наслідок, до недоотримання доходів у загальній сумі 6 млн гривень.

Через порушення державних будівельних норм при капітальних  ремонтах станцій допущено незаконні витрати на оплату робіт в завищених обсягах та по завищеній вартості на загальну суму 11,4 млн  гривень.

Внаслідок неналежного виконання відокремленим підрозділом „Рівненська АЕС” договірних зобов’язань перед ПВГОО „Спілка інвалідів „Інлюкс”, що підтверджено судовим рішенням, у січні 2013 року останньому сплачено штрафні санкції і виконавчий збір, на загальну суму 3,8 млн гривень.

Порушення у визначенні обсягів і вартості послуг з охорони АЕС у зв’язку із завищенням витрат на утримання одного військовослужбовця та чисельності військовослужбовців, що здійснювали охорону об’єктів, спричинило зайві витрати в сумі 2,3 млн грн, з них: по ВП „Хмельницька АЕС” на суму 1,2 млн грн; ВП „Рівненська АЕС” - 0,6 млн грн; ВП „Запорізька АЕС” - 0,5 млн гривень.

Не розміщення ТОВ „Тамонтен” в ефірі телеканалів Перший національний у програмі „Діловий світ” та Інтер у програмі „Ваші гроші” тематичних рубрик для ДП „НАЕК „Енергоатом”, спричинило порушення договірних зобов’язань, та зайву сплату коштів в сумі 2,2 млн гривень.

Крім того, за ревізійний період, відокремленими структурними підрозділами ДП „НАЕК „Енергоатом” без отримання відповідної ліцензії отримано дохід від здійснення господарської діяльності з виробництва теплової енергії на загальну суму 52,6 млн гривень.

Також виявлено укладення договорів ДП „НАЕК „Енергоатом” і його відокремленими підрозділами за результатами процедур конкурсних торгів, проведених з порушенням вимог законодавства, на загальну суму 690,9 млн гривень.

Матеріали ревізії передано Міністерству внутрішніх справ України.