15 грудня 2019 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545
Пошук

...
Головна  » Результати діяльності » Аналітичні звіти  » 2014 » січень» III. ПОРУШЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ КОШТІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА версія для друку
III. ПОРУШЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ КОШТІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА 17 березня 2014

Протягом січня поточного року виявлено незаконних та не за цільовим призначенням проведених витрат і недостач комунальних ресурсів на загальну суму 187,3 млн грн, що становить 31 % від загальної суми використаних з порушенням нормативно-правових актів ресурсів держави.

Суттєві порушення при використанні комунальних ресурсів допущено на підприємствах, в установах і організаціях у Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Дніпропетровській та Черкаській областях, де суми встановлених незаконних, нецільових витрат і недостач становлять відповідно 102,4 млн грн; 9 млн грн; 7,8 млн грн; 7,6 млн грн та 6,5 млн гривень.

Питома вага таких порушень, виявлених держфінінспекціями в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, в загальній сумі порушень при використанні ресурсів держави наведена в діаграмі № 3.

Крім того, встановлено втрати належних доходів місцевими бюджетами, комунальними підприємствами, установами і організаціями на загальну суму 43,8 млн грн, з яких понад 35,6 млн грн – кошти місцевих бюджетів.

 

 

Діаграма № 3

Серед фінансових порушень найбільш поширеними є:

Порушення законодавства з оплати праці, штатної дисципліни:

В Кропивнянському дитячому будинку для дітей шкільного віку Черкаської обласної ради на утримання понаднормативних посад техніка газових котелень, секретаря-друкарки, кухонного працівника, шеф-кухаря та комірника використано коштів на загальну суму 587,9 тис. грн. Матеріали ревізії передано до Золотоніського міського відділу ГУ МВС України в Черкаській області, поінформовано Золотоніську міжрайонну прокуратуру.

Комунальною установою „Центральна дитяча міська лікарня” Управління охорони здоров`я Житомирської міської ради при проведенні індексації розміру заробітної плати працівників невраховано підвищення розміру їх грошових доходів та невірно визначено базовий місяць, внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 249 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

Відділом освіти Бучанської міської ради (Київська область) внаслідок встановлення директорам та їх заступникам, педагогам-організаторам та практичним психологам загальноосвітніх навчальних закладів, які у свій основний робочий час мали педагогічне навантаження, надбавки за престижність праці в розмірі 20 % посадового окладу, встановлення працівникам доплати за шкідливі умови праці при відсутності проведеної належним чином атестації робочих місць тощо, зайво витрачено коштів на оплату праці на суму 236,9 тис. грн. Матеріали ревізії передано до Києво-Святошинського МВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, поінформовано прокуратуру Київської області.

Комунальною установою „Бердичівська центральна міська лікарня” Бердичівської міської ради (Житомирська область) при проведенні індексації розміру заробітної плати працівників не враховано підвищення розміру їх грошових доходів та невірно визначено базовий місяць, внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 201,2 тис. грн. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

Відділом освіти виконавчого комітету Роменської міської ради (Сумська область) внаслідок встановлення працівникам доплат за роботу з важкими та шкідливими умовами праці у розмірі до 12 відсотків тарифної ставки без проведення атестації їх робочих місць, зайво витрачено коштів на виплату заробітної плати на суму 173,2 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано Роменську міжрайонну прокуратуру.

Відділом освіти Сихівського району Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради внаслідок встановлення тарифної ставки психологам дошкільних навчальних установ при тижневому навантажені в кількості 20 годин, замість належних 40 годин, зайво витрачено коштів на виплату заробітної плати на суму 137,5 тис. грн. Матеріали ревізії передано до УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області, поінформовано прокуратуру Сихівського району м. Львова. 

Відділом культури Хотинської райдержадміністрації (Чернівецька область) внаслідок невірного визначення базового місяця для проведення індексації заробітної плати, працівникам зайво нараховано та виплачено індексації заробітної плати на загальну суму 129,4 тис. грн. Про результати ревізії  поінформовано прокуратуру Хотинського району.

Працівникам Виноградівської міської ради (Закарпатська область) проведено нарахування індексації заробітної плати у завищеному розмірі, що призвело до зайвого використання коштів на суму 102,9 тис. грн. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Виноградівський РВ УМВС України в Закарпатській області.

В Комунальному закладі „Черкаський обласний наркологічний диспансер” Черкаської обласної ради окремим працівникам, які не є медичними працівниками, безпідставно підвищено посадові оклади на 25 % у зв’язку із шкідливими і важкими умовами праці, при тому, що даний вид доплати передбачений лише для медперсоналу. Зазначене призвело до додаткового нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 78,5 тис. гривень. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області.

Порушення при здійсненні відрахувань до державних цільових фондів:

Комунальним закладом „Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад” Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації єдиний соціальний внесок із заробітної плати працівників, які являються інвалідами, нараховувався на загальних підставах в розмірі 36,3 %, замість належних 8,41 %, внаслідок чого зайво сплачено до Пенсійного фонду України внесків на загальну суму 691,6 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Івано-Франківської області.

Відділом освіти Бучанської міської ради (Київська область) внаслідок проведення нарахувань на суму безпідставно нарахованої заробітної плати зайво сплачено єдиного соціального внеску на суму 108,3 тис. грн.  Матеріали ревізії передано до Києво-Святошинського МВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, поінформовано прокуратуру Київської області.

Відділом освіти виконавчого комітету Роменської міської ради (Сумська область) внаслідок проведення нарахувань на суму безпідставно виплаченої заробітної плати зайво сплачено єдиного соціального внеску на суму 68,5 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано Роменську міжрайонну прокуратуру.

Безпідставне покриття витрат сторонніх юридичних, фізичних осіб та госпрозрахункових структурних підрозділів:

Комунальною установою „Одеська обласна клінічна лікарня” Управління охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації за рахунок коштів загального фонду на суму 1,4 млн грн проведено видатки на оплату газопостачання, які спожиті орендарями, медикаментів та перев’язувальних матеріалів, які використано при проведені платних медичних послуг та наданні медичної допомоги іноземним громадянам, які повинні відшкодовуватися за рахунок коштів спеціального фонду. Матеріали ревізії передано до прокуратури Одеської області, про її результати поінформовано ГУМВС України в Одеській області.

Управлінням освіти Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації кошти на суму 1,2 млн грн, отримані від батьків у вигляді оплати 50 відсотків харчування, спожитого дітьми в дитячих навчальних закладах, не було спрямовано на відшкодування витрат загального фонду, передбачених на оплату вартості продуктів харчування. Матеріали ревізії передано до ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, про її результати поінформовано прокуратуру Голосіївського району м. Києва та УДСБЕЗ ГУ МВС України в м. Києві.

Луганською обласною клінічною лікарнею Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації за рахунок бюджетних коштів на суму 762,3 тис. грн проведено оплату вартості комунальних послуг, спожитих приватним підприємством „Науково-виробничий центр „Теплий дім”. Дев’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до УСБУ в Луганській області, про її результати поінформовано прокуратуру Луганської області.

Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним диспансером Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації на проведення лабораторних досліджень особам, застрахованим ПАТ „Страхова компанія „Перша”, використано медичних реактивів, придбаних за рахунок коштів обласного бюджету на загальну суму 288,9 тис. грн, при цьому, дебіторська заборгованість за ПАТ „Страхова компанія „Перша” в обліку не відображена. Чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області.

Комунальною установою „Центральна дитяча міська лікарня” Управління охорони здоров`я Житомирської міської ради за рахунок коштів загального фонду на суму 244,3 тис. грн проведено оплату вартості комунальних послуг, спожитих мешканцями гуртожитку, які їх відшкодовують на рахунок спеціального фонду кошторису лікарні, без подальшого відновлення касових видатків по загальному фонду кошторису. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

Дзержинським міським відділом освіти Дзержинської міської ради (Донецька область) за рахунок коштів загального фонду на суму 205,3 тис. грн здійснено оплату вартості спожитих загальноосвітньою школою-інтернатом комунальних послуг, вартості продуктів харчування, в той час, як такі витрати включені до розрахунків вартості батьківської плати на утримання 1 вихованця та повинні бути сплачені за рахунок коштів спеціального фонду. П’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Дзержинська та Дзержинський МВ ГУМВС України в Донецькій області.

Відділом освіти Кам'янської районної державної адміністрації (Черкаська область) витрати на оплату комунальних послуг та енергоносіїв на загальну суму 161,7 тис. грн, які були включені до калькуляцій вартості навчання у групі продовженого дня, та вартості харчування дітей на платній основі, проведено за рахунок коштів загального фонду. Про результати ревізії поінформовано Кам'янську районну прокуратуру.

Відділом освіти Нікопольської райдержадміністрації (Дніпропетровська область) за рахунок коштів загального фонду на суму 152,7 тис. грн проведено оплату вартості комунальних послуг, спожитих орендарями. Про результати ревізії поінформовано Нікопольську міжрайонну прокуратуру.

Управлінням освіти Феодосійської міської ради (АР Крим) за рахунок коштів на суму 140,3 тис. грн, передбачених на утримання позашкільних закладів освіти, проведено видатки на утримання автомобіля, який використовувався відділом освіти. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Феодосії.

Незаконне використання (списання) коштів та матеріальних цінностей:

Управлінням житлово-комунального господарства Харцизької міської ради (Донецька область) при невиконанні ТОВ „НПП ПРОМІНВЕСТПРОЕКТ” робіт по розробці робочих проектів з реконструкції дільниці механічної очистки стічних вод, каналізаційних мереж господарсько-побутових стічних вод тощо списано на витрати їх вартість у сумі 3,5 млн грн. П’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Харцизька та Харцизький МВ ГУМВС України в Донецькій області.

Відділом освіти Будьоннівської районної у м. Донецьку ради внаслідок невірного розрахунку витрат палива та теплової енергії понад встановлену норму списано вугілля на опалення шкіл на суму 144,6 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Будьоннівського району м. Донецька, Будьоннівський РВ ДМУ ГУМВС в Донецькій області.

Незаконне відчуження майна:

Внаслідок незаконного розпаювання фермерським господарством „Верболози” орендованої земельної ділянки загальною площею 27,2359 га, яка належала до земель запасу Гришковецької селищної ради (Житомирська область) між 15 фізичними особами, які були його членами, з послідуючою безоплатною передачею земельних ділянок їм у власність, проведено незаконне відчуження земель на суму 6,4 млн грн. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Бердичівську міжрайонну прокуратуру.

Комунальним лікувально-профілактичним закладом Міська клінічна дитяча лікарня № 5 м. Донецька Управління охорони здоров’я Донецької міської ради на виконання наказу Управління при відсутності відповідного рішення міської ради на користь суб'єктів комунальної форми власності - комунальних установ „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Донецька” та „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 11 м. Донецька” передано медичне обладнання, автотранспортні засоби загальною вартістю 1,6 млн грн. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Будьонівського району м. Донецька та Будьонівський РВ Донецького МУ ГУ МВС України в Донецькій області.

Русько-Лозівською сільською радою (Харківська область) нежитлові будівлі, споруди, водопровідні мережі, башти, насоси тощо вартістю 977 тис. грн безкоштовно передано на баланс приватного підприємства „ПОЛЕ-2007”. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Дергачівську районну прокуратуру в Харківській області.

Незаконна ліквідація (знищення, розбирання) майна:

Відділом освіти Харцизької міської ради (Донецька область) при відсутності дозволу міської ради допущено факт розбирання будівлі ясел-садку, тиру та металевої огорожі загальною вартістю 185,1 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м.Харцизька та Харцизьке МУ ГУ МВС України в Донецькій області.

Комунальним підприємством „Перспектива” Управління комунальної власності Макіївської міської ради (Донецька область) допущено факт розбирання нежитлової будівлі вартістю 110 тис. грн. Чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Макіївки.

Зарахування до доходів місцевих бюджетів обов’язкових платежів, належних перерахуванню до інших місцевих бюджетів:

Ревізією фінансового управління Тячівської районної державної адміністрації (Закарпатська область) встановлено факт перерахування Закарпатським територіальним центром екстреної медичної допомоги суми податку на доходи з фізичних осіб на загальну суму 336 тис. грн, належної до перерахування до Тячівського районного бюджету, до міського бюджету м. Ужгород. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Тячівського району.

Зайве виділення (отримання) бюджетних коштів внаслідок завищення розрахунків:

Комунальним підприємством „Теплоенерго” Кременчуцької міської ради (Полтавська область) внаслідок включення до розрахунку суми субвенції на покриття різниці в тарифах кількості та вартості газу, поставленого НАК „Нафтогаз України” для надання послуг з теплопостачання населенню, у завищеному обсязі, зайво отримано 569 тис. грн. Шість посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Кременчука.

Фінансовим управлінням Дергачівської райдержадміністрації (Харківська область) під час формування бюджетів міської, селищних, сільських рад Дергачівського району на 2011 рік до розрахунків міжбюджетних трансфертів включено видатки дільничних лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій, які у зв’язку з реорганізацією галузі „Охорона здоров’я” передані до районного бюджету, внаслідок чого зайво отримано дотації вирівнювання на загальну суму 428,3 тис. грн. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дергачівського району.

Виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради (Запорізька область) при виділенні Комунальному унітарному підприємству „Наш дім” на виконання ним програм розвитку дорожнього господарства та благоустрою міста Дніпрорудне враховано ПДВ на суму 238 тис. грн, при тому, що роботи, виконані за рахунок бюджетних коштів звільняються від оподаткування. П’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Василівського району.

Зайва оплата за виконані роботи, надані послуги внаслідок завищення їх вартості чи обсягів:

Управлінням капітального будівництва Горлівської міської ради (Донецька область) проведено оплату завищених 4-ма підрядниками обсягів та вартості виконаних робіт з будівництва школи, газифікації житлових будинків, реконструкції ясел-садку, центральних каналізаційних очисних споруд тощо та фактично невиконаних ТОВ ПБП „Міськбудпроект” робіт з реконструкції стадіону, внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 2 млн грн. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м.Горлівки, Центрально-Міський РВ Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій області.

Управлінням комунального господарства та дорожнього будівництва Запорізької міської ради проведено оплату завищеної 4-ма підрядниками вартості робіт по догляду за зеленими насадженнями, з утримання мереж зовнішнього освітлення, утримання та благоустрою міських пляжів, поточного ремонту та технічного обслуговування фонтанів і засобів регулювання дорожнього руху, внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 944,6 тис. грн. Матеріали ревізії передано до прокуратури Запорізької області.

Департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради внаслідок завищення 14-ма підрядними організаціями вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт об'єктів дорожнього господарства міста Чернівці зайво сплачено на 912,6 тис. грн. Матеріали ревізії передано до УДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області та про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Чернівці, УСБУ в Чернівецькій області та УБОЗ УМВС України в Чернівецькій області.

Комунальним підприємством „Керуюча компанія Ленінського району м. Донецька” Управління житлового господарства Донецької міської ради прийнято до оплати завищені 3-ма підрядниками обсяги та вартість виконаних робіт з улаштування покрівлі, ремонту, демонтажу внутрішніх мереж водопроводу, каналізації та опалення тощо внаслідок чого зайво витрачено коштів на суму 635,1 тис. грн. Вісім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Ленінського району м. Донецька та Ленінський  РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області.

Департаментом будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації кошти міського бюджету, передбачені на виконання програми „Доступне житло 70/30”, перераховано КП „Житлоінвестбуд-УКБ” в сумі, яка на 612,8 тис. грн більша, ніж вартість фактично отриманої площі. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Шевченківського району м. Києва.

Відділом комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради (Полтавська область) внаслідок завищення підрядниками вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт по капітальному, поточному ремонту покрівель будинків житлового фонду м. Лубни і утриманню доріг комунальної власності зайво сплачено 502,2 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За результатами ревізії поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру та Лубенський МРВ УМВС України в Полтавській області.

Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради внаслідок завищення підрядними організаціями вартості виконаних робіт з капітального та поточного ремонту доріг, робіт по встановленню тимчасового трубопроводу, влаштуванню шатрових дахів та інше зайво сплачено коштів на загальну суму 285,9 тис. грн. Дев’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Івано-Франківська.

Департаментом житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець – Подільської міської ради (Хмельницька область) внаслідок виконання підрядниками ремонтних робіт, які не передбачені проектно-кошторисними документаціями, та робіт за завищеною вартістю з поточного та капітального ремонту, реконструкції та будівництва на об’єктах міста, замовником яких виступав Департамент ЖПДІ, зайво сплачено 270,3 тис. грн. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Кам’янець-Подільського. 

Управлінням капітального будівництва Сімферопольської міської ради (АР Крим) внаслідок оплати завищених 15-ма підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних робіт з капітального ремонту, реконструкції та будівництва 45-ти об’єктів зайво витрачено коштів на суму 276,8 тис. грн. Крім того, внаслідок невжиття протягом терміну позовної давності заходів щодо стягнення з підрядних організацій ТОВ „Бренд Строй” та ТОВ „Група компаній „Моноліт” штрафних санкцій недоотримано коштів на суму 171 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру в АР Крим, прокуратуру м.Сімферополя, УДСБЕЗ ГУ МВС України в АР Крим та ГУ СБУ в АР Крим.

Управлінням житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради (Житомирська область) внаслідок оплати завищених підрядниками ТОВ „Марва ЛТД” та ПП „Елітбуд-1” обсягів та вартості виконаних робіт з реконструкції площі, капітального ремонту внутрішньобудинкових проїздів та поточного ямкового ремонту вулиць, реконструкції очисних споруд тощо зайво витрачено коштів на суму 254,9 тис. грн. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Бердичівську міжрайонну прокуратуру.

В Комунальному виробничому підприємстві „Кременчуцьке міське управління капітального будівництва” Кременчуцької міської ради (Полтавська область) внаслідок завищення вартості виконаних робіт по розробці проекту мосту через р. Дніпро в м. Кременчуці, по реконструкції будівель Кременчуцького краєзнавчого музею та реконструкції скверу „Жовтневий” в м. Кременчуці зайво сплачено 227,9 тис. грн. Матеріали ревізії направлено УБОЗ УМВС України в Полтавській області.

Управлінням житлового господарства Першотравневої районної в м. Чернівці ради проведено зайву оплату вартості ремонтно-будівельних робіт на об’єктах житлового фонду внаслідок завищення 11-ма підрядними організаціями обсягів цих робіт на 222,1 тис. грн. Матеріали ревізії передано до УДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області та про її результати поінформовано УСБУ в Чернівецькій області.

Нецільове використання бюджетних коштів, благодійних внесків:

Комунальним підприємством „Вільнянський міськкомунгосп Запорізької області” Вільнянської міської ради кошти на суму 570 тис. грн, отримані для поповнення статутного фонду і які повинні бути використані для придбання, оформлення та страхування сміттєвозу, придбання паливно-мастильних матеріалів, пакетів для сміття для мешканців приватного сектору міста, використано на придбання прицепного обладнання до трактору, пластикових контейнерів, меблів та оргтехніки для офісу. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Вільнянського району.

Комунальною установою „Ананьївська центральна районна лікарня” Ананьївської райдержадміністрації (Одеська область) за рахунок коштів на суму 349,8 тис. грн, передбачених на оплату поточних витрат (крім комунальних послуг) здійснено оплату вартості робіт з будівництва аварійного енергозабезпечення, вуличного освітлення території лікарні та виїзної дороги і пандусу. Двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Ананьївського району.

Відділом комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради (Полтавська область) за рахунок бюджетних асигнувань на суму 336,8 тис. грн, передбачених на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг, проведено витрати на капітальний та поточний ремонт доріг в межах міста Лубни, перелік яких не передбачено у відповідних рішеннях сесії міської ради. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. За результатами ревізії поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру та Лубенський МРВ УМВС України в Полтавській області.

Відділом культури Кролевецької райдержадміністрації (Сумська область) за рахунок коштів на суму 172,4 тис. грн, передбачених на проведення поточних витрат, здійснено оплату вартості ремонтних робіт в приміщеннях музею Кролевецького ткацтва та садиби Огієвських. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Кролевецького району.

Комунальною установою „Бердичівська центральна міська лікарня” Бердичівської міської ради (Житомирська область) благодійні внески на суму 168,6 тис. грн, передбачені для покращення  лікувально-діагностичного процесу і розвитку медичного закладу, використано на оплату вартості комп’ютерної техніки та меблів, не задіяних в лікувальному процесі, та робіт зі встановлення металопластикових конструкцій не в лікувальних корпусах. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

Недоотримання фінансових ресурсів:

Управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради з 218-ма забудовниками не укладено договори про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Суми, внаслідок чого до бюджету міста не надійшли кошти на суму 5,9 млн грн. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до УБОЗ УМВС України в Сумській області.

Фінансовим управлінням виконавчого комітету Бориспільської міської ради (Київська область) від забудовника ТОВ „Будівельна компанія „Дарина” після закінчення будівництва не отримано кошти у вигляді внесків до цільового фонду м. Борисполя у розмірі 4 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування на суму 1,8 млн грн. Крім того, від ТОВ „ВКФ „Лігена” не отримано 1,4 млн грн за договором купівлі-продажу земельної ділянки. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Київської області.

Фінансово-економічним департаментом Дніпропетровської міської ради внаслідок невжиття відповідних заходів від 8-ми забудовників не отримано пайових внесків на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на суму 1,5 млн грн. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпропетровської області.

Комунальним підприємством „Дніпроводоканал” Дніпропетровської міської ради внаслідок невжиття протягом терміну позовної давності заходів щодо стягнення зі споживачів заборгованості за надані їм послуги водопостачання, недоотримано кошти на суму 1,3 млн грн. Також, внаслідок невідображення в повному обсязі у складі доходів отриманої з державного бюджету субвенції на покриття заборгованості із різниці в тарифах, до бюджету міста не перераховано відповідної частки чистого прибутку на суму 2,2 млн грн. Матеріали ревізії передано до прокуратури Дніпропетровської міжрайонної екологічної прокуратури.

Замовниками, які здійснили будівництво на території смт. Воловець, не взято участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища, відповідно Воловецькою селищною радою (Закарпатська область) не укладено з ними договори про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури по 12-ти прийнятим в експлуатацію об’єктам на території Воловецької селищної ради, що призвело до недоотримання коштів на суму 1,3 млн грн. Чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Воловецького району.

В Комунальному підприємстві „Житловий ремонтно-експлуатаційний район № 4” Ужгородської міської ради (Закарпатська область) встановлено прострочену дебіторську заборгованість 846 квартиронаймачів на загальну суму 975,1 тис. грн, по якій не проводилась відповідна претензійно-позовна робота, що призвело до недоотримання надходжень на зазначену суму. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Ужгорода.

Дергачівською районною державною адміністрацією (Харківська область) не вжито заходи щодо стягнення з гр. Іваницького протягом 60-ти денного терміну з дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу вартості реалізованих йому приміщень на суму 772,4 тис. грн та з 3 юридичних та фізичних осіб протягом терміну позовної давності – вартості реалізованих їм земельних ділянок на суму 134,1 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Дергачівську районну прокуратуру Харківської області.

Комунальним підприємством „Кривбасводоканал” Управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради (Дніпропетровська область) протягом терміну позовної давності не вжито заходи щодо стягнення з КЖП № 10 дебіторської заборгованості за надані послуги водопостачання на суму 616,8 тис. грн. Чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Кривого Рогу.

Управлінням освіти Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації до бюджету не перераховано кошти на суму 311,5 тис. грн, отримані від батьків у вигляді оплати 50 відсотків харчування, спожитого дітьми в дитячих навчальних закладах та оплаченого за рахунок коштів загального фонду у попередні бюджетні періоди. Також, до бюджету не перераховано кошти на суму 328,9 тис. грн, які надішли від орендарів у вигляді оплати вартості спожитих ними комунальних послуг, які оплачені за рахунок коштів загального фонду у попередні бюджетні періоди. Матеріали ревізії передано до ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, про її результати поінформовано прокуратуру Голосіївського району м. Києва та УДСБЕЗ ГУ МВС України в м. Києві.

Тячівським виробничим управлінням житлово-комунального господарства Тячівської райдержадміністрації (Закарпатська область) не вжито заходів щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості за фактично надані комунальні послуги, і як наслідок, недоотримано власних надходжень на суму 308,4 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Тячівського району.

Департаментом фінансів Одеської міської ради не забезпечено контроль за надходженням до бюджету міста коштів на суму 1,3 млн грн, що отримані

КП „Міськзелентрес” за видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах та стягненням пені за несвоєчасну сплату внесків пайової участі на суму 121,9 тис. грн. Крім того, до бюджету м. Одеси помилково зараховувались адміністративні штрафи, які належать державному бюджету, на суму 177,9 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Одеси.

Управлінням економіки, ринкових відносин та інвестицій Алчевської міської ради (Луганська область) недоотримано коштів на суму 859,9 тис. грн внаслідок неперерахування Алчевським житлово-експлуатаційним об’єднанням та КП „Алчевськпастранс” фактично отриманої ними орендної плати. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до УДСБЕЗ ГУМВС України  в Луганській області.

Управлінням капітального будівництва Горлівської міської ради (Донецька область) внаслідок незастосування протягом терміну позовної давності передбачених договорами штрафних санкцій, недоотримано коштів на суму 409,2 тис. грн. Також, протягом терміну позовної давності не вжито заходи щодо стягнення з ТОВ „БСБ”, ДП „Горлівське будівельно-монтажне управління № 7” ВАТ „Донбасканалбуд” та ТОВ „Хозхімсервіс” дебіторської заборгованості на суму 122,1 тис. грн, що виникла внаслідок невиконання ними будівельно-монтажних робіт, за які отримано попередню оплату. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м.Горлівки, Центрально-Міський РВ Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій області.

Комунальним підприємством теплових мереж Красноперекопської міської ради (АР Крим) до бюджету міста не перераховано відповідну частку фактично отриманого прибутку на суму 276,7 тис. грн. П’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Красноперекопську міжрайонну прокуратуру

Комунальним підприємством „Миколаївелектротранс” Миколаївської міської ради без проведення відповідної претензійно-позовної роботи та вжиття відповідних заходів до боржників прострочено термін стягнення дебіторської заборгованості та втрачено доходів на загальну суму 187,8 тис. грн. Про результати ревізії поінформовано УДСБЕЗ УМВС України в Миколаївській області.

Обласним комунальним закладом „Харківське училище культури” Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації не забезпечено стягнення зі студентів, які навчались за державним замовленням, але не відпрацювали за направленням, вартості їх навчання на суму 159,1 тис. грн. П’ять посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Червонозаводського району м. Харкова.

Новополтавською сільською радою (Запорізька область) недоотримано орендної плати на суму 133,9 тис. грн внаслідок недотримання орендарями умов договорів щодо проведення експертної оцінки приміщень, наданих їм у користування. Матеріали ревізії передано до СВ Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, про її результати поінформовано прокуратуру Чернігівського району.

Департаментом комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради протягом терміну позовної давності не вжито заходи щодо стягнення з підрядників ЗАТ „Павлоградбуд” та ТОВ „Дніпро-ТР” вартості переданих їм і невикористаних будівельних матеріалів загалом на суму 104,8 тис. грн. Шість посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Дніпропетровська.

Комунальним підприємством „Радивилівтеплосервіс” Радивилівської районної ради (Рівненська область) внаслідок заниження в актах наданих послуг з теплопостачання опалювальної площі приміщень занижено кількість реалізованої теплової енергії та, відповідно, занижено вартість фактично наданих послуг з теплопостачання, що призвело до недоотримання коштів на суму 118,3 тис. грн. Шість посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Радивилівського району.

Недостачі матеріальних цінностей:

В Комунальному виробничому підприємстві „Кременчуцьке міське управління капітального будівництва” Кременчуцької міської ради (Полтавська область) встановлено недостачу проектно-вишукувальної продукції по восьми об’єктах будівництва загальною вартістю 782,3 тис. грн. Матеріали ревізії направлено УБОЗ УМВС України в Полтавській області.

У загальноосвітніх школах та комунальних дитячих навчальних закладах Відділу освіти Харцизької міської ради (Донецька область) встановлено недостачу матеріальних цінностей (прасувальна машина, ноутбук, тепловий лічильник, учбово-інформаційний комплекс, електричний котел, мультимедійний комплекс, ксерокси, принтери, комп’ютери тощо) загалом на суму 563,4 тис. грн. Трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру м. Харцизька та Харцизьке МУ ГУ МВС України в Донецькій області.

В Комунальному підприємстві „Виробниче управління комунального господарства” Ніжинської міської ради (Чернігівська область) встановлено факт недостачі бульдозера Т-130 МГ балансовою вартістю 109,4 тис. грн. Матеріали ревізії передано до СУ УМВС України в Чернігівській області.