20 лютого 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» Фінінспектори Київщини виявили втрат майже на півмільйона гривень у Новопетрівській сільській раді версія для друку
Фінінспектори Київщини виявили втрат майже на півмільйона гривень у Новопетрівській сільській раді 25 квiтня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в Київській області

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Київській області – Вишгородської об'єднаної держфінінспекції – під час ревізії Новопетрівської сільської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 468 тис. грн.

Зокрема, посадові особи органу місцевого самоврядування за завищеною вартістю оплатили ремонтні роботи, через що зайво витрачено 351 тис. грн.

Окрім того, у сільській раді виявлено порушення законодавства з оплати праці, завищення потреби в бюджетному асигнуванні, покриття витрат інших юридичних осіб та безпідставне списання пального.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках сільської ради.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.