28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» Столичні фінінспектори виявили втрат майже на мільйон гривень в Управлінні освіти Деснянської районної в м. Києві держадміністрації версія для друку
Столичні фінінспектори виявили втрат майже на мільйон гривень в Управлінні освіти Деснянської районної в м. Києві держадміністрації 15 травня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві під час ревізії Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 1 млн грн та недотримання доходів на суму 536 тис. грн.

Зокрема, комітет із конкурсних торгів освітньої установи, закуповуючи продукти харчування, безпідставно відхилив пропозиції із найменшою ціною. Через це місцевий бюджет зазнав збитків на суму 523 тис. грн.

Також посадові особи управління коштом загального фонду покрили витрати спеціального фонду та за завищеною вартістю оплатили ремонтні роботи. Це призвело до незаконного витрачання 390 тис. грн.

У п'яти з восьми перевірених дошкільних навчальних закладів фінінспектори встановили зайве списання продуктів харчування.

Окрім того, освітня установа недоотримала 536 тис. грн орендної плати.

А ще фінінспектори виявили низку порушень у веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності, зокрема, й заниження заборгованості освітньої установи за спожиті комунальні послуги, водопостачання та водовідведення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, а матеріали контрольного заходу передано до Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області для розгляду та прийняття відповідного рішення.