25 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» Столичні фінінспектори виявили втрат на понад 450 тис. грн у Київському коледжі легкої промисловості версія для друку
Столичні фінінспектори виявили втрат на понад 450 тис. грн у Київському коледжі легкої промисловості 25 червня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві

Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 453 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в м. Києві під час ревізії Державного вищого навчального закладу «Київський коледж легкої промисловості». Контрольний захід охопив період з 01.01.2012 по 01.02.2014.

Зокрема, посадові особи навчального закладу незаконно витратили із загального фонду 377 тис. грн на покриття витрат спеціального фонду.

Окрім того, 46 тис. грн незаконно використано на виплату премій колишньому директорові закладу, трьом його заступникам та безпідставно встановлених надбавок кільком працівникам.

Деяким студентам-сиротам, які мали опікунів, безпідставно встановлювали соціальні стипендії, завищували розміри виплат на харчування, зайво виплачували компенсацію на придбання навчальної літератури, поповнення предметів гардероба і текстильної білизни. Водночас двом студентам-сиротам, які перебували на повному державному утриманні, обсяги відповідних виплат занижувались, а частина компенсацій не виплачувалась узагалі.

Також посадові особи коледжу використовували спонсорську допомогу не за цільовим призначенням, відшкодовували кошти за відрядження без підтвердних документів, оплачували роботи за завищеною вартістю тощо.

За недотримання законодавства на посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.