13 листопада 2019 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» Фінінспектори Черкащини виявили втрат на 1,8 млн грн у Черкаському державному технологічному університеті версія для друку
Фінінспектори Черкащини виявили втрат на 1,8 млн грн у Черкаському державному технологічному університеті 10 жовтня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1,8 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії Черкаського державного технологічного університету.

Зокрема, навчальний заклад недоотримав власних надходжень на суму 324 тис. грн. Із них 286 тис. грн – це прострочена дебіторська заборгованість за надані освітні послуги.

Окрім того, посадові особи університету витратили 778 тис. грн із загального фонду на покриття витрат спеціального фонду та не за цільовим призначенням використали 620 тис. грн.

Також у закладі освіти придбали авто представницького класу для службових поїздок ректора замість спеціального автомобіля для використання в навчальному процесі, незаконно виплачували премії, відпускні та матеріальну допомогу.

За результатами ревізії до університету застосовано фінансові санкції  у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, 4 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 14 – до адміністративної.

Про виявлені порушення поінформовано Прокуратуру Черкаської області.