3 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» За січень – вересень 2014 року Держфінінспекція в Дніпропетровській області забезпечила відшкодування втрат на 117 млн грн версія для друку
За січень – вересень 2014 року Держфінінспекція в Дніпропетровській області забезпечила відшкодування втрат на 117 млн грн 20 жовтня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня – вересня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 117 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ і підприємств загальнодержавної та комунальної форм власності додатково надійшло більш як 7 млн грн. Відшкодовано і поновлено нецільових, незаконних витрат та недостач ресурсів на суму понад 110 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 209 управлінських рішень.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 107 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних призначень. Окрім того, за поданням інспекції у 16 випадках зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму майже 5,6 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 52 досудові розслідування і вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 93 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 203 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 734 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 105 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще 9 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 107 млн грн.