28 травня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2014» Фінінспектори столиці виявили втрат майже на 5,8 млн грн під час ревізії ДП «Укрінвестбуд» версія для друку
Фінінспектори столиці виявили втрат майже на 5,8 млн грн під час ревізії ДП «Укрінвестбуд» 28 жовтня 2014  |  Прес-служба Держфінінспекції в м. Києві

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 5,8 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції в м. Києві під час ревізії державного підприємства «Укрінвестбуд». Контрольний захід охопив період з 01.11.2011 по 31.05.2014.

Зокрема, посадові особи підприємства своєчасно не провели претензійно-позовної роботи щодо стягнення з дев’яти суб’єктів господарювання дебіторської заборгованості. Через це втрачено активи підприємства на загальну суму 4,7 млн грн.

Окрім того, ДП «Укрінвестбуд» без пред’явлення претензій майнового чи немайнового характеру розірвало інвестиційний підрядний договір із суб’єктом господарювання, який не виконав господарських зобов’язань. Це призвело до втратити активів підприємства на суму понад 770 тис. грн.

Ще ДП «Укрінвестбуд» не забезпечило стягнення із підприємства-боржника штрафних санкцій, через що воно недоотримало доходів на суму 216 тис. грн.

Також на підприємстві безпідставно виплатили премії керівникові та винагороду двом фізичним особам, які без відповідних кваліфікаційних сертифікатів здійснювали технічний нагляд на підприємстві; неправильно проводили індексацію заробітної плати і розраховували розмір середньої зарплати при виплаті працівникам відпускних.

Матеріали ревізії передано до Прокуратури Печерського району м. Києва.