22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2015» Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство "Ірпінь" безпідставно списало дизпалива, акумуляторів та шин на понад мільйон гривень версія для друку
Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство "Ірпінь" безпідставно списало дизпалива, акумуляторів та шин на понад мільйон гривень 12 червня 2015  |  Прес-служба Держфінінспекції в Київській області

Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 2 млн грн виявили фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Київській області – Києво-Святошинської об’єднаної держфінінспекції – під час ревізії фінансово-господарської діяльності Ірпінського комунального житлово-експлуатаційного підприємства "Ірпінь".  Контрольний захід охопив період з 01.01.2011 по 01.04.2015.

Зокрема, посадові особи підприємства безпідставно списали дизельне пальне на загальну суму 848 тис. грн, шини та акумулятори – на суму 162 тис. грн, а також талони на захоронення твердих побутових відходів – на суму 44 тис. грн.

Окрім того, 2012 року КЖЕП "Ірпінь" переказало одному товариству з обмеженою відповідальністю майже 120 тис. грн за 470 т піску та 747 т рослинного ґрунту, підтверджень про фактичне отримання яких немає.

А ще підприємство недоотримало 573 тис. грн, бо його посадові особи не здійснювали претензійно-позовної роботи щодо стягнення із боржників коштів за надані послуги з оренди приміщень, внутрішньоприбудинкового обслуговування та вивезення сміття.

Також на КЖЕП "Ірпінь" переплатили майже 70 тис. грн за будівельні роботи та зайво виплатили доплат, відпускних і зарплат за договором підряду, що призвело до зайвого витрачання 153 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до Прокуратури м. Ірпеня.