3 квiтня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2015» Фінінспектори Херсонщини виявили втрат на 3,6 млн грн під час ревізії Управління Головного Каховського магістрального каналу версія для друку
Фінінспектори Херсонщини виявили втрат на 3,6 млн грн під час ревізії Управління Головного Каховського магістрального каналу 3 липня 2015  |  Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління Головного Каховського магістрального каналу Держводагентства України фахівці Держфінінспекції в Херсонській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму понад 3,6 млн грн. Контрольний захід охопив період  із січня 2013 року по квітень 2015 року.

Зокрема, управління недоотримало доходів на суму 605 тис. грн тому, що всупереч законодавству КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради власною насосною станцією безоплатно здійснювало забір води з каналу. Окрім того, згадане комунальне підприємство не компенсувало управлінню витрат за оплачену електроенергію на суму майже 3 млн грн.

Також посадові особи управління за завищеною вартістю оплатили будівельні роботи та своєчасно не звернулися до суду щодо примусового стягнення коштів із боржників.

За недотримання законодавства на посадових осіб управління складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.