3 червня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини » 2015» На Київщині комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач» зайво отримало майже 600 тис. грн субвенції з держбюджету версія для друку
На Київщині комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач» зайво отримало майже 600 тис. грн субвенції з держбюджету 20 листопада 2015  |  Прес-служба Держфінінспекції в Київській області

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 600 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Київській області під час планової ревізії комунально-побутового підприємства «Теплоенергопостач».

Так, через завищення фактичної собівартості наданих населенню послуг теплопостачання підприємство зайво отримало з державного бюджету субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію на суму 592 тис. грн.

Крім того, на КПП «Теплоенергопостач» зайво нарахували та виплатили премію директору, а також заплатили підряднику за будівельні роботи, які він не виконав.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.