20 липня 2018 | A A A
Пошук
«Липень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» В Ірпені розпочався семінар-тренінг для керівників структурних підрозділів Північного офісу Держаудитслужби та його управлінь в областях версія для друку
В Ірпені розпочався семінар-тренінг для керівників структурних підрозділів Північного офісу Держаудитслужби та його управлінь в областях 10 серпня 2017  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Сьогодні, 10 серпня, в м. Ірпінь розпочався дводенний семінар-тренінг за участю керівників структурних підрозділів Північного офісу Держаудитслужби та його управлінь у Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях. Учасники заходу обговорять методологічні та практичні аспекти проведення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм і особливості проведення державного фінансового аудиту діяльності суб'єктів господарювання.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Північного офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов і директор Департаменту стратегічного планування та звітності Держаудитслужби Ігор Волянський. Вони, зокрема, наголосили на тому, що навчання державних аудиторів є необхідною передумовою ефективності роботи реформованої системи органів державного фінансового контролю і побажали учасникам заходу плідної роботи.

 

 

Перед учасниками семінару виступлять представники центрального апарату Держаудитслужби: директор Департаменту стратегічного планування та звітності Ігор Волянський, заступник директора Департаменту контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг Ольга Кучма, начальник Управління контролю за станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту Тетяна Боровкова, заступник начальника Управління - начальник відділу методології державного фінансового аудиту Управління євроінтеграції та методології Вікторія Трайтлі та начальник відділу методології інспектування Управління євроінтеграції та методології Любомир Ганущак.

Семінар відбувається в контексті реалізації Плану заходів з підвищення кваліфікації працівників органів державного фінансового контролю з питань здійснення державного фінансового контролю на 2017 рік.