19 червня 2018 | A A A
Пошук
«Червень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори підвищують свою стресостійкість версія для друку
Черкаські аудитори підвищують свою стресостійкість 13 вересня 2017  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Сьогодні в приміщенні Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області відбувся семінар-тренінг «Стресостійкість як вид психологічної стійкості особистості».

Захід відкрила начальник управління Тетяна Велько, яка зазначила, що важливою рисою для фахівців контролюючих органів є вміння формувати стійкість до стресу та за будь-яких обставин залишатися об’єктивними, ввічливими та урівноваженими.

Лектор семінару – начальник відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Павло Селянко.

Основні питання, які були розглянуті: спілкування як інструмент професійної діяльності, психологічні компоненти стресостійкості особистості, соціально-психологічний клімат в колективі, вплив керівництва на продуктивність діяльності працівників управління.

Під час семінару було проведено анкетування.

Формат заходу дав змогу учасникам отримати відповіді на запитання, обмінятися думками, а також поділитися один з одним власним досвідом.

Після завершення семінару лектор наголосив на потребі виявляти причини непорозумінь з іншими людьми, а також із самим собою, розуміти емоції та контролювати поведінку у ситуації конфлікту.

Усі учасники заходу впевнилися, що сприятливий психологічний клімат у колективі позитивно впливає на ефективність праці.