24 червня 2018 | A A A
Пошук
«Червень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Сумські аудитори попередили порушень на 10 млн грн у Відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації версія для друку
Сумські аудитори попередили порушень на 10 млн грн у Відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації 14 вересня 2017  |  Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області проаналізували закупівлю робіт із реконструкції Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області, замовником якої є Відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації. Зазначена інформація була розміщена в електронній системі публічних закупівель Рrоzоrrо. Очікувана вартість закупівлі становить понад 10 млн грн.

Під час перевірки тендерної документації встановлено, що вона містить вимоги, які не відповідають законодавству.

Зокрема, у документації передбачено надання учасником інформації в паперовому вигляді, тоді як закупівля здійснюється в електронному вигляді (через електронну систему закупівель). Крім того, законодавством не передбачено подання документів учасниками торгів у паперовому вигляді.

Також під час аналізу тендерної документації виявлено, що замовник вказав конкретну торговельну марку окремих будівельних матеріалів, які мають використовуватися під час реконструкції школи. Натомість технічна специфікація (технічне завдання) не містить обґрунтування потреби такої вимоги. Отже, такими неправомірними діями замовник зумовив зменшення кола потенційних учасників.

За фактами порушень Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області надіслало рекомендації до Відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації щодо їх усунень. Як результат, замовник зважив на надані пропозиції та відмінив торги.

Секретаря тендерного комітету притягнуто до дисциплінарної відповідальності.