20 липня 2018 | A A A
Пошук
«Липень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Круглий стіл представників Держаудитслужби та ІБСЕД версія для друку
Круглий стіл представників Держаудитслужби та ІБСЕД 11 жовтня 2017

Державна аудиторська служба України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) 10 жовтня 2017 року провели засідання круглого столу на тему «Внутрішній контроль та внутрішній аудит державних фінансів. Шляхи удосконалення фінансового контролю і аудиту видатків місцевих бюджетів».

Основною метою такої зустрічі стало обговорення практичних аспектів реалізації та поглиблення досвіду здійснення державного фінансового контролю за станом внутрішнього контролю та аудиту, а також за станом формування та виконання місцевих бюджетів. Годі переоцінити важливість цих питань саме в контексті фіскальної децентралізації, як одного з основних та пріоритетних напрямів Урядових реформ.

Захід відкрила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова, яка подякувала організатору зустрічі – ІБСЕД та проекту, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», завдяки партнерським відносинам з якими Держаудитслужба отримала додаткову можливість вивчати міжнародний досвід, проводити навчальні заходи та зустрічі. Генеральний директор ІБСЕД В’ячеслав Зубенко теж привітав учасників заходу та наголосив на важливості такого роду зустрічей.

Участь у круглому столі взяли представники Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів.

Тетяна Боровкова – начальник Управління контролю за станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, висвітлила тонкощі та особливості дослідження систем внутрішнього контролю та аудиту під час проведення заходів державного фінансового контролю Держаудитслужбою.

Своїм досвідом та професійними знаннями з колегами  також поділилася Тетяна Марчук – директор Департаменту контролю органів влади, оборони правоохоронних органів та місцевих бюджетів, яка окреслила важливість ролі Держаудитслужби як дієвого органу державного фінансового контролю, зокрема в частині контролю за формуванням та виконанням місцевих бюджетів.

Цікавими та змістовними були виступи Тамари Шаповал (директора Департаменту методології та навчальних програм ІБСЕД) та Оксани Колтик (директора Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації), що розкрили проблематику питань під іншим кутом та поділилися своїми напрацюваннями, які можуть стати корисними працівникам Держаудитслужби під час виконання професійних завдань, поставлених перед ними.