12 грудня 2018 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри. Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися за номером (044) 425-80-30 протягом робочого дня
Пошук
«Грудень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори обговорили підсумки роботи на колегії версія для друку
Одеські аудитори обговорили підсумки роботи на колегії 10 листопада 2017  |  Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

Десятого листопада відбулося розширене засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби, на якому проаналізували підсумки діяльності за січень-жовтень 2017 року, а також розглянули низку питань щодо удосконалення роботи офісу, стану розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни.

Участь у засіданні взяв перший заступник Голови Держфінінспекції Олександр Шкуропат. На засіданні були присутні перший заступник Голови Одеської облдержадміністрації Олександр Терещук, заступник Одеського міського голови Світлана Бедрега, начальники управлінь Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській та Херсонській областях, громадські діячі, керівники та фахівці структурних підрозділів апарату офісу, представники засобів масової інформації.

Засідання відкрив начальник Південного офісу Держаудитслужби, Голова колегії Олег Муратов, який оголосив оприлюднені на колегії Держаудитслужби результати рейтингової оцінки діяльності підрозділів Служби. Робота одеських аудиторів, яка оцінювалася за 15 критеріями, визнана кращою в Україні. Олег Муратов подякував всім за професійність, бажання та вміння працювати, а також висловив упевненість, що працівники Офісу докладуть максимальних зусиль, щоб і надалі якісно виконувати поставлені завдання.

У своїй промові перший заступник Голови Держфінінспекції Олександр Шкуропат теж наголосив на високих досягненнях Офісу, а також зробив акцент на перегляді методів і підходів у роботі: «Служба перебуває на стадії закінчення процесу реформування, триває процес систематизації законодавчої бази, розроблення методологічного супроводження роботи аудиторів на основі європейських стандартів, запроваджуються нові форми фінансового контролю». Він також зауважив на необхідності взаємодії з підконтрольними об’єктами, контролюючими і правоохоронними органами задля зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни у державі.

Загалом з початку року Офісом проведено 111 контрольних заходів. Зокрема, забезпечено відшкодування втрат на 61,3 млн грн, що суттєво перевищує відповідний показник минулого року 25 млн грн. А обсяг виявлених порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перевищив 72 млн грн.

Варто зауважити, що у межах поточного контролю попереджено витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг шляхом відміни торгів та розірвання договорів загалом на 1,2 млрд грн.

Через упровадження пропозицій та рекомендацій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на суму 53 млн грн.

Протягом січня - жовтня 2017 року за матеріалами ревізій та перевірок, які проводив Південний офіс Держаудитслужби, правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань і вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Також до адміністративної відповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто 237 посадових осіб.

Підсумком колегії було прийняття відповідних рішень з усіх питань порядку денного.