26 листопада 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У Брюховицькій селищній раді на Львівщині виявлено фінансові порушення майже на півмільйона гривень версія для друку
У Брюховицькій селищній раді на Львівщині виявлено фінансові порушення майже на півмільйона гривень 21 грудня 2017  |  Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію Брюховицького селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Брюховицької селищної ради за період з 01.01.2015 по 31.08.2017. Під час ревізії виявлено фінансові порушення на 482 тис. грн.

Через те, що підрядні організації завищили обсяги виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів, селищна рада зайво витратила 201,3 тис. грн. Зокрема, під час реконструкції розташованої у смт Брюховичі школи № 41 за виконані ремонтно-будівельні роботи зайво сплачено 56,4 тис. грн.

Також селищний бюджет недоотримав 222,5 тис. грн доходів внаслідок продажу нерухомого майна. Як зясували аудитори, фізична особа придбала у селищної ради частину нежитлової будівлі, однак не сплатила у визначений термін коштів до бюджету.

Забудовники, які планували будівництво на території селища, не сплатили до бюджету майже 40 тис. грн пайових внесків, які мали бути використані на розвиток соціальної інфраструктури селища.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування 171,3 тис. грн та надходження до селищного бюджету 222,5 тис. грн.

За допущені порушення голову селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції.