19 жовтня 2018 | A A A
Пошук
«Жовтень 2018»
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори виявили втрат на понад 5 млн грн у відділі освіти Миколаївської райдержадміністрації версія для друку
Одеські аудитори виявили втрат на понад 5 млн грн у відділі освіти Миколаївської райдержадміністрації 11 сiчня 2018  |  Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

У відділі освіти Миколаївської райдержадміністрації Одеської області фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності виявили фінансових порушень, що призвели до втрат,  на суму понад 5 млн грн. Ревізією охоплено діяльність відділу за 2015-2017 роки.

Як з’ясували державні аудитори, кошти освітньої субвенції, виділені з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату заробітної плати педагогам загальноосвітніх навчальних закладів, у відділі використали на оплату праці (з нарахуваннями) технічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів та працівникам дошкільних відділень навчально-виховних комплексів. Це призвело до нецільового використання загалом понад 2,2 млн грн.

Окрім того, під час ревізії виявлено незаконні витрати ще понад 2 млн грн унаслідок зайвих витрат на оплату праці та перерахування єдиного соціального внеску.

Також у відділі використали 246 тис. грн, отриманих від обробітку земельних ділянок навчальних закладів, на виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам установ освіти району. Тоді як за рішенням Миколаївської районної ради ці кошти повинні спрямовуватися на харчування та підвезення дітей до навчальних закладів, а також на ремонт основних засобів.

Через завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних робіт з ремонту системи опалення, заміни вікон та дверей відділ освіти зайво сплатив майже 490 тис. грн.

За порушення законодавства складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення, відділу освіти зупинено операції з бюджетними коштами. Крім того, відділу направлено вимогу про повернення до бюджету використаної не за цільовим призначенням субвенції.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.