10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на 4,2 млн грн виявили кіровоградські аудитори в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка версія для друку
Порушень на 4,2 млн грн виявили кіровоградські аудитори в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка 22 березня 2018  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під час ревізії у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка виявили фінансових порушень на суму 4,2 млн грн. Серед них порушень, що призвели до втрат, на суму майже 1,6 млн грн. Ревізія охопила період діяльності університету з липня 2014 року по жовтень 2017 року.

Зокрема, через укладання договорів зі студентами контрактної форми навчання, які вступали до університету протягом 2015-2016 років за вартістю послуг для вступників 2014 року, університет недоотримав надходжень на суму 717 тис. грн.

Водночас встановлено, що колишні студенти, які отримали адресну грошову допомогу, але звільнилися не відпрацювавши передбаченого законодавством терміну (3 роки), не повернули зазначених коштів до бюджету. Це призвело до недоотримання бюджетом понад 42 тис. грн.

За рахунок коштів загального фонду в університеті провели оплату комунальних послуг та енергоносіїв, спожитих під час надання послуг з платного навчання. Це призвело до покриття видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду на суму 628 тис. грн.

Також аудитори виявили незаконні витрати на оплату праці та понаднормове списання товарно-матеріальних цінностей на 181 тис. грн.

Крім того, без проведення процедури закупівлі університет оплатив капітальний ремонт будівлі навчального корпусу університету на суму майже 1,5 млн грн.

Матеріали ревізії передано до УСБУ у Кіровоградській області. Про результати контрольного заходу поінформовано Кіровоградську місцеву прокуратуру та Управління захисту економіки у Кіровоградській області. Через порушення законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб університету складено протоколи про адміністративне правопорушення. До установи застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.