25 листопада 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Херсонські аудитори виявили порушень у Щасливцевській сільській раді майже на 430 тис. грн версія для друку
Херсонські аудитори виявили порушень у Щасливцевській сільській раді майже на 430 тис. грн 2 листопада 2018  |  Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили фінансових порушень на суму 428,2 тис. грн під час ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради Генічеського району (далі – Рада). Контролем охоплено період з 01.01.2015 до 01.05.2018.

Зокрема, аудитори встановили, що сільським бюджетом недоотримано від деяких орендарів плату за надані в користування земельні ділянки.

Фахівці виявили завищення вартості виконаних підрядниками ремонтних робіт  на загальну суму 122,7 тис. грн. Також підрядником з 2010 року не повернуто авансів на будівництво фельдшерсько-акушерського пункту. Отже, через прострочену позовну давність сільському бюджету завдано матеріальних втрат на суму 144,6 тис. грн.

Окрім того, фахівці встановили факти завищення комунальними установами обсягів вивезеного на полігон сміття і вартості робіт з викошування трави на загальну суму 28,8 тис. грн.

На адресу сільради надіслано вимоги для усунення порушень та притягнення винних осіб до відповідальності за порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку.

Матеріали ревізії передано до органів прокуратури.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму понад 42 млн грн забезпечили державні аудитори Херсонщини протягом січня - вересня 2018 року