26 листопада 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Тернопільщини в Гусятинській комунальній районній лікарні виявили втрат на суму понад 742 тис. грн версія для друку
Аудитори Тернопільщини в Гусятинській комунальній районній лікарні виявили втрат на суму понад 742 тис. грн 11 грудня 2018  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 742,4 тис. грн.

Аудитори установили, що лікарня зайво нарахувала і виплатила заробітну плату з нарахуваннями на загальну суму 515 тис. грн. На порушення норм чинного законодавства без наявної економії фонду заробітної плати та фактичній заборгованості з оплати праці проведено виплати необовязкового характеру - надбавки за складність та напруженість в роботі на загальну суму 447,8 тисрн. Крім того, зайво виплачено надбавок і доплат без отримання відповідних рішень органу вищого рівня, завищено посадові оклади, проведено оплату за невідпрацьований час всього на 51,2 тис.грн.

У дохід місцевого бюджету не перераховано 69,5 тисрн, отриманих від орендарів за спожиті комунальні послуги та утриману із працівників заробітну плату після завершення бюджетних періодів 2015-2017 років, а використано на витрати поточних бюджетних періодів.

За рахунок коштів загального фонду кошторису лікарні покрито витрати на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, спожитих під час надання платних послуг, які відшкодовані до спеціального фонду, на суму 32,7 тис. грн. Незаконні витрати внаслідок зайвого списання пально-мастильних матеріалів становила 50 тис. грн.

Від орендарів лікарня недоотримала 54,5 тис. грн орендної плати через неврахування щомісячних індексів інфляції при її нарахуванні. 

Також ревізією встановлено низку інших порушень фінансової дисципліни, а саме: невідображення в обліку наявної заборгованості; лишки основних засобів; недоотримання доходів працівниками, всього на 427 тис. грн.

За допущені порушення на відповідальних осіб лікарні складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення, до установи застосовано фінансові санкції.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, про її результати поінформовано місцеві органи влади.

Нагадаємо, що порушень на понад 725 тис. грн виявили тернопільські аудитори в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка.