10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом 2018 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 25 млн грн версія для друку
Протягом 2018 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 25 млн грн 15 сiчня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Івано-Франківській області  протягом 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,61млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 16 контрольних заходів,  розпочато 17 кримінальних проваджень. Вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Розпочато 76 досудових розслідувань за результатами участі працівників управління у перевірках правоохоронних органів.

За допущені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 7 – до дисциплінарної відповідальності.

У 16 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1– випадку застосовано призупинення бюджетних асигнувань та в 1– зменшення бюджетних призначень на суму 143,20 тис. грн.

За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 18 управлінських рішень.

За результатами державних фінансових аудитів враховано 32 пропозиції.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, щодо запобігання та протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, на загальну суму 206,16 млн грн.