10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 678 тис. грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації версія для друку
Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 678 тис. грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації 17 квiтня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Працівники Управління Північного офісу  Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію в Управлінні праці та соціального захисту населення  Овруцької районної  державної адміністрації, під час якої    виявлено порушень, що призвели до втрат  на суму понад 678 тис. грн.

Під час проведення ревізії встановлено випадки безпідставного призначення та виплат державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, через надання недостовірних даних, через що незаконно витрачено 339,6 тис.грн.

Виявлено   випадки безпідставного призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг особам, які надали недостовірну інформацію про придбання нерухомого майна та транспортних засобів вартостію, що перевищує 50 тисрн та  недостовірні дані про доходи від підприємницької діяльності. Це призвело до втрат на суму 201,9 тис.грн.

З-поміж інших виявлених порушень: проведено відшкодування вартості путівок через відсутність медичних довідок, призначено та виплачено  щомісячну  адресну допомогу власникам житла, розташованого в регіонах інших ніж тимчасово окупована територія України, не забезпечено стягнення   переплати коштів  за розрахунками з фізичними особами із виплат соціальних допомог. Загальна сума таких порушень становить 136,6  тис.грн.

Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 206,8 тис.грн.

До обєкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.  

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 470 тис. грн в Управлінні освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.