25 листопада 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5 млн грн з початку року версія для друку
Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5 млн грн з початку року 22 квiтня 2019  |  Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Піденного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у січні – березні 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 4,7 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 10 управлінських рішень. За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів враховано 20 пропозицій.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 5 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам.

За результатами завершених моніторингів закупівель попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму 193,8 млн грн, у тому числі шляхом відміни торгів на 23,5 млн грн та розірвання договорів на 170,4 млн грн.

Крім того, херсонські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

За недотримання законодавства 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної, а 2 осіб звільнено з посад.