28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати у у відділі освіти Городоцької РДА на суму понад 13 млн грн версія для друку
Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати у у відділі освіти Городоцької РДА на суму понад 13 млн грн 6 травня 2019  |  Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (зокрема школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» за період 2016-2018 рр. проведеного у відділі освіти Городоцької райдержадміністрації, виявили неефективне використання бюджетних коштів на суму понад 13 млн грн, втрат на суму 99,5 тис. грн та нецільового використання коштів на суму 32,2 тис. грн.

Установлено, що економічна служба відділу освіти не проводила детального аналізу фактичних витрат на утримання малокомплектних загальноосвітніх навчальних закладів та не надавала пропозицій для їх оптимізації. Як наслідок, неефективно використано коштів на суму понад 7,7 млн грн.

Упродовж року утримувалися посади гардеробників, які доцільно вводити лише на осінньо-зимовий період. Отже, неефективно використано у літні та міжсезонні періоди 2016-2018 рр. коштів на суму 326,3 тис. грн.

Поряд з цим, на оплату праці сторожів витрачено коштів на суму майже  2,2 млн грн, тоді як за умови встановлення охоронної сигналізації у загальноосвітніх школах району на оплату послуг з охорони приміщень Управлінню поліції охорони у Львівській області у період 2016-2018 рр. могло бути витрачено коштів на суму 621,7 тис. грн. Враховуючи вартість обладнання шкільних приміщень технічними засобами охоронного призначення, неефективно витрачено на охорону шкіл коштів на суму понад 1,5 млн грн.

Окрім того, на утримання котелень для опалення корпусів Бучалівської ЗОШ І-ІІ ст. та Городоцького НВК №2 «ЗОШ І ст. – гімназія» неефективно витрачено коштів на суму 502,4 тис. грн.

На утримання 309 учнів з інших адміністративно-територіальних населених пунктів області з місцевого бюджету та за рахунок освітньої субвенції витрачено коштів на суму майже 5 млн грн.

Установлено, що відділом освіти зайво сплачено єдиного соціального внеску та витрачено на оплату праці коштів  на суму 99,54 тис. грн. У 2016 році коштів на суму 32,2 тис. грн з освітньої субвенції використано на оплату комунальних послуг, спожитих одним із НВК.

За результатами державного фінансового аудиту надано 10 пропозицій, спрямованих на поліпшення фінансового стану відділу освіти та раціональнішого використання бюджетних коштів.

Про результати аудиту поінформовано Городоцьку РДА та Городоцьку місцеву прокуратуру.

Нагадаємо, про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Львівського комунального підприємства «Зелене місто»