28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн версія для друку
З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн 6 травня 2019  |  Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

Упродовж січня - квітня 2019 року державні аудитори Південного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат на суму 14,2 млн грн.  За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 5,6 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти, на суму майже 8,5 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 32 управлінських рішення.

Матеріали 13 ревізій одеські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 16 досудових розслідувань, вручено 10 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у п'яти випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

З початку року завершено 4 державні фінансові аудити діяльності суб’єктів господарювання, 1 – виконання бюджетних програм та 1 – виконання місцевих бюджетів. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 253,4 млн грн. Аудитори надали 80 пропозицій, з яких враховано 58.

За вчинені фінансові порушення 51 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до матеріальної.