28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори протягом січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 16 млн грн версія для друку
Дніпровські аудитори протягом січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 16 млн грн 8 травня 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Упродовж січня-квітня поточного року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 16 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 25 управлінських рішень.

Матеріали 18 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 6 досудових розслідувань.

До підприємств та установ, на яких виявлені порушення, у дев’яти випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.