28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Івано-Франківщини протягом січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 19,7 млн грн версія для друку
Аудитори Івано-Франківщини протягом січня-квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 19,7 млн грн 13 травня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області протягом січня – квітня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 19,7 млн грн.

Матеріали 9 контрольних заходів передано до правоохоронних органів,  розпочато 1 кримінальне провадження, вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, за результатами участі фахівців управління у перевірках правоохоронних органів відкрито 89 кримінальних проваджень.

За вчинені фінансові порушення 27 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

У 2 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 6 управлінських рішень.

За результатами державних фінансових аудитів враховано 45 пропозицій.