28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн забезпечили тернопільські аудитори протягом січня-квітня 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн забезпечили тернопільські аудитори протягом січня-квітня 2019 року 14 травня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж січня-квітня поточного року забезпечили відшкодування та поновлення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 14,0 млн грн.

За вчинені порушення 47 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності на суму штрафів 21 тис. грн.

До підприємств та установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, у 10 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, повернення використаної не за цільовим призначенням суми субвенції та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму понад 8,0 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами аудитів та ревізій врахували 21 пропозицію та прийняли 14 управлінських рішень, за якими 2 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Правоохоронні органи за переданими матеріалами ревізій розпочали 10 досудових розслідувань та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.