28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 3,4 млн грн під час ревізії КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 3,4 млн грн під час ревізії КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради 17 травня 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 3,4 млн грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 31.08.2018.

Зокрема, посадові особи комунального підприємства безпідставно списали коштів на суму 1,8 млн грн без виконання будівельних робіт.

КП "Коменергосервіс" зайво отримало у 2015 році субвенцію з державного бюджету на суму понад 1,6 млн грн через неповне виключення з фактичних витрат, пов’язаних із транспортуванням та постачанням теплової енергії населенню, не передбачених тарифами понаднормативних втрат теплової енергії в мережах.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Про результати ревізії КП "Коменергосервіс" поінформовано міського голову і Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори протягом січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14 млн грн