28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму 5,5 млн грн забезпечили аудитори Сумщини за січень - квітень 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму 5,5 млн грн забезпечили аудитори Сумщини за січень - квітень 2019 року 17 травня 2019  |  Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень – квітень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,5 млн грн.

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів виконано 23 пропозиції.

Матеріали 8 ревізій передані до правоохоронних органів для належного реагування. За результатами розгляду відповідних матеріалів розпочато 2 досудових розслідування.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 2 - до дисциплінарної.