10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати на суму 6,9 млн грн у КП «Стрийтеплоенерго» версія для друку
Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати на суму 6,9 млн грн у КП «Стрийтеплоенерго» 24 травня 2019  |  Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 та виявили низку чинників, що впливають на ефективність управління підприємством, а також порушення і недоліки, які послабили його фінансовий стан. Це призвело до неефективного використання коштів, упущених вигод та незаконних витрат на загальну суму 6,9 млн грн.

Зокрема, підприємство придбало водонагрівний котел твердопаливного типу та обладнання до нього на суму 3,7 млн грн, який не використовується в господарській діяльності через неналежне забезпечення основним видом палива – тріскою. Це призвело до непродуктивних витрат та відволікання обігових коштів. Окрім того, від заміни дорогого природного газу на тверде паливо не заощаджено коштів на суму 510,4 тис. грн.

Через неналежне забезпечення у 2016-2017 роках підприємства твердим паливом (дровами, пелетами) для виробництва теплової енергії втрачено можливість заощадити 714,0 тис. грн.

Установлено, що підприємство втрачало кошти через неналежне проведення претензійно-позовної роботи щодо стягнення зі споживачів тривалих боргових зобов'язань; не коригувало вартості наданих послуг після зростання вартості електроенергії та розміру заробітної плати; не ввело в експлуатацію основні засоби, які могли б використовуватися у виробничій діяльності і приносити прибуток тощо.

За результатами державного фінансового аудиту надано низку пропозицій для підвищення ефективності його діяльності та фінансового оздоровлення підприємства. 

Нагадаємо, що львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати у відділі освіти Городоцької РДА на суму понад 13 млн грн