9 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на суму понад 1,3 млн грн виявили тернопільські аудитори в Бережанській центральній районній комунальній лікарні версія для друку
Порушень на суму понад 1,3 млн грн виявили тернопільські аудитори в Бережанській центральній районній комунальній лікарні 29 травня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Бережанської центральної районної комунальної лікарні за період з 01.01.2016 по 31.01.2019. Під час ревізії виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 143 тис. грн та інших фінансових порушень майже на 1,2 млн грн.

Аудитори встановили, що Лікарня недоотримала власних надходжень на суму 49 тис. грн через заниження вартості зубопротезних послуг. Також за даними бухгалтерського обліку не відображено витрат на суму 44,3 тис. грн, здійснених на лікування потерпілих від злочинних діянь. Відповідно особи, які в судовому порядку визнані винними за заподіяння шкоди здоровю іншим громадянам, не відшкодували цих витрат.  

Окрім того, понад 23 тис. грн асигнувань загального фонду установа безпідставно витратила на оплату комунальних послуг, повязаних із наданням платних послуг. Установлено також здійснення витрат на оплату праці за невідпраьований час, виплату матеріальної допомоги у завищених розмірах, зайву сплату єдиного соціального внеску, покриття витрат сторонніх юридичних осіб всього на суму 27 тис. грн.

Ревізією виявлено, що Лікарня у 2018 році провела реконструкцію котельні та системи опалення хірургічного корпусу на суму 1,2 млн грн, при цьому не збільшено первісну вартість вказаних об’єктів за даними бухгалтерського обліку.

Поряд з цим установлено, що Лікарня здійснила витрати на суму понад 1,5 млн грн на надання медичної допомоги жителям інших територіальних громад, міст, районів та областей, проте не вжито заходів перед Бережанською районною радою щодо забезпечення компенсації зазначених витрат за рахунок коштів медичної субвенції. Відповідно районною радою не використано права щодо прийняття рішення та укладання угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

За вчинені порушення на 9 посадових осіб Лікарні складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтями 164-2, 164-12 та 164-14 КУпАП.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн забезпечили тернопільські аудитори протягом січня-квітня 2019 року.