28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Рівненщини у районному відділі освіти виявили втрат фінансових ресурсів на суму понад 400 тис. грн версія для друку
Аудитори Рівненщини у районному відділі освіти виявили втрат фінансових ресурсів на суму понад 400 тис. грн 30 травня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області під час проведення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм у Відділі освіти, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації виявили низку факторів, що призвели до неефективного використання бюджетних коштів, виділених у 2016 – 2018 роках на реалізацію бюджетних програм,  на суму 19,5 млн грн.

Недостатній рівень внутрішнього контролю та непроведення заходів з оптимізації мережі районних навчальних закладів сприяли неефективному витрачанню бюджетних коштів на видатки, пов’язані з наданням загальноосвітніми навчальними закладами району загальної середньої освіти, і  призвели до дефіциту коштів освітньої субвенції на виплату заробітної плати педагогічним працівникам.

Під час проведення ревізії виявлено втрат фінансових ресурсів на суму 404,9 тис. грн. Аудитори встановили, що за рахунок асигнувань загального фонду районного бюджету впродовж 2016-2018 років відділ освіти та підпорядковані йому заклади покривали витрати на утримання переданих в оренду приміщень навчальних закладів району.

Окрім того, виявлено факти завищення вартості виконаних робіт капітального ремонту будівель, порушення законодавства про оплату праці, використання освітньої субвенції не за цільовим призначенням тощо.

Керівнику відділу освіти надіслано вимоги про усунення виявлених порушень законодавства, виконання яких взято на контроль.

До адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадових осіб централізованої бухгалтерії.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, що  у рівненському аеропорті допущено фінансових порушень на суму майже 5 млн грн.