28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Столичні аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» версія для друку
Столичні аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» 30 травня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за період з 01.06.2017 по 31.03.2019.

За результатами аудиту виявлено низку ризиків діяльності Підприємства, що вплинули на ефективність витрачання бюджетних коштів, призвели до неефективних витрат та містять загрозу втрат фінансових та матеріальних ресурсів територіальної громади м. Києва у майбутньому.

Зокрема, встановлено, що через відсутність проектно-кошторисної документації на два об’єкти незавершеного будівництва та первинних документів, що підтверджують здійснені витрати на виконання будівельних та інших капітальних робіт (у т.ч. прихованих), закупівлю і монтаж устаткування, а також через неоформлення права на постійне користування земельною ділянкою площею понад 4,5 га, може призвести до втрати активів Підприємства, інвестованих територіальною громадою міста Київ у попередні роки, на загальну суму понад 13,5 млн грн.

Окрім того, неприйняття керівництвом Підприємства рішення щодо подальшого призначення земельної ділянки та об’єктів незавершеного будівництва зумовило непродуктивні витрати місцевого бюджету на їх охорону лише за період, що підлягав аудиторському дослідженню, на суму понад 513 тис. грн.

Через втрату первинних документів та проектно-кошторисної документації на повторне виконання робіт з виготовлення проектної документації на об’єкт «Центр захисту тварин» під час приєднання комунальних підприємств до КП «КМЛВМ» у 2016 – 2017 роках було неефективно використано понад 1,3 млн грн фінансових та матеріальних ресурсів столичного бюджету.

Водночас, відсутність у бухгалтерському обліку Підприємства даних щодо кількості та вартості фундаментних блоків, змонтованих у попередні роки, надалі може призвести до втрати активів, інвестованих програмами економічного та соціального розвитку м. Києва у попередні роки, на загальну суму понад 1,2 млн грн.

З огляду на результати державного фінансового аудиту, надано обґрунтовані пропозиції, орієнтовані на підвищення ефективності управління коштами і майном Підприємства, покращання його фінансової діяльності відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит державного підприємства «Класифікаційне товариство регістр судноплавства України».