22 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Хмельницькі аудитори виявили недоліків та порушень на суму понад 12,7 млн грн у Відділі освіти Теофіпольської райдержадміністрації версія для друку
Хмельницькі аудитори виявили недоліків та порушень на суму понад 12,7 млн грн у Відділі освіти Теофіпольської райдержадміністрації 6 червня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм у Відділі освіти Теофіпольської районної державної адміністрації за період з 01.01.2016  по 31.12. 2018.

За результатами аудиту виявлено факти неефективних управлінських дій (рішень), що призвели до неефективного використання бюджетних коштів та непродуктивних (зайвих) витрат на загальну суму понад 12,7 млн грн та неефективне використання майна на суму понад  64,0 тис. грн.

Через неприйняття управлінських рішень, нездійснення заходів з реорганізації шкіл району незаощаджено бюджетних коштів на суму понад 7,4 млн грн.

Установлено, що в результаті відбору газу без укладання договору Відділом освіти непродуктивно витрачено понад 1,7 млн грн через сплату компенсації за несанкціонований відбір газу та судовий збір.

Поряд з цим недостатній рівень фінансування заходів з організації харчування учнів пільгової категорії  призвів до невиконання натуральних норм харчування та не забезпечив їх повноцінним і раціональним харчуванням за основними продуктами харчування на загальну суму понад 1 млн грн.

Закупівля дидактичних матеріалів за цінами, що перевищують ціни інших постачальників, призвела до непродуктивних витрат  на загальну суму понад 205,0 тис. грн.

Окрім цього, непродуктивні витрати  коштів субвенції на придбання спеціальних засобів корекції, які фактично не використовуються  в навчальному процесі для дітей з особливими освітніми потребами, становлять понад 125,0 тис. грн.

Невикористання необоротних активів у результаті виведення їх з експлуатації, не придатних для використання  призвело до неефективного використання майна  на загальну суму понад 64,0 тис. грн.

Факти виявлених недоліків та порушень щодо використання бюджетних коштів виділених на фінансування навчальних закладів Відділу освіти, свідчать, що система внутрішнього контролю є недостатньою для попередження всіх суттєвих порушень і недоліків, що відповідно не сприяє ефективному використанню коштів місцевого бюджету.

Керівництву Відділу освіти надано низку рекомендацій щодо покращання фінансового стану, підвищення ефективності управління коштами та майном.

Результати аудиту надіслано до Теофіпольської районної державної адміністрації,  Теофіпольської районної ради та Управління захисту економіки в Хмельницькій області.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму майже 11 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня - квітня поточного року.