28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня - травня 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня - травня 2019 року 3 червня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж п’ятьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  понад 15,7 млн грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,6 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 22,4 млн грн, виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат, на суму 0,2 млн гривень. За їх результатами надано 38 пропозицій. Обєкти контролю виконали 54 пропозиції за результатами аудитів проведених в поточному  та минулому роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 13 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,1 млн грн.

За порушення законодавства 12  посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 18 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 2  досудових розслідування.