28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кіровоградські аудитори в Управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міськради виявили порушень на суму майже 8 млн грн версія для друку
Кіровоградські аудитори в Управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міськради виявили порушень на суму майже 8 млн грн 4 червня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській облас

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під час проведення ревізії в управлінні освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради за період з серпня 2016 року по березень 2019 року  виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 206,3 тис. грн та неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6884,9 тис. грн.

Установлено, що управління освіти у дошкільних навчальних закладах понаднормово списувало продуктів харчування на загальну суму 128 тис. грн.

Поряд з цим установлено недоотримання доходів бюджетом через неперерахування до бюджету коштів від перерахунків заробітної плати на суму 77,1 тис. грн та нестачу матеріальних цінностей на суму 0,9 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на суму 128,9 тис. грн.

Окрім того, установлено неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6884,9 тис. грн, в тому числі через завищення штатної чисельності посад заступників директорів з виховної роботи - 347,5 тис. грн, утримання малокомплектних шкіл - 3876,9 тис. грн та організації харчування учнів 1-4 класів з недотриманням вимог законодавства - 2660,5 тис. грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 15 посадових осіб складено протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності.

До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та надано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Про результати ревізії поінформовано Світловодську  місцеву прокуратуру.

Нагадаємо, що кіровоградські аудитори виявили порушень на суму майже 1,5 млн грн в управлінні освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради.