9 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини виявили порушень на суму понад 1,6 млн грн у Харитонівській сільській раді версія для друку
Аудитори Житомирщини виявили порушень на суму понад 1,6 млн грн у Харитонівській сільській раді 11 червня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Харитонівської сільської ради за період з 01.01.2016 по 31.03.2019 і виявили фінансових порушень на загальну суму понад 1,6 млн грн.

Зокрема, сільська рада не вжила заходів щодо забезпечення надходження коштів рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, через що втрачено понад 1,5 млн грн.

Окрім того, із сільського бюджету зайво сплачено майже 48 тис. грн через завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Поряд з цим коштів на суму понад 41 тис. грн сільська рада зайво перерахувала приватному перевізникові компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Вжитими під час ревізії заходами забезпечено усунення виявлених порушень на суму майже 97 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами ревізії до органу місцевого самоврядування застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Сільському голові надіслано вимогу щодо повного усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 203 тис. грн у Бердичівській районній державній лікарні ветеринарної медицини.