28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Івано-Франківщини протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн версія для друку
Аудитори Івано-Франківщини протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн 12 червня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області протягом січня – травня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,4 млн грн.

Матеріали 10 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 5 кримінальних проваджень, вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, за результатами участі працівників Управління у перевірках правоохоронних органів відкрито 89 кримінальних проваджень.

За вчинені фінансові порушення 34 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

У 4 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 9 управлінських рішень.

За результатами державних фінансових аудитів враховано 57 пропозицій.