28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини виявили порушень на ДП «Навчально-дослідне господарство «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на суму 711 тис. грн версія для друку
Аудитори Харківщини виявили порушень на ДП «Навчально-дослідне господарство «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на суму 711 тис. грн 13 червня 2019  |  Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Навчально-дослідне господарство «Докучаєвське» Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (далі – ДП «НДГ «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, підприємство, господарство) за період з 01.01.2015 по 31.12.2018 і виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 711,0 тис. грн.

Під час ревізії аудитори встановили що через безоплатне та частково оплачене використання сторонніми особами майна підприємства державним бюджетом недоотримано доходів на загальну суму 156,1 тис. грн, підприємство недоотримало доходів - 187,9 тис. грн.

Окрім того, під час проведення незалежної оцінки встановлено факт знищення (псування) майна ДП «НДГ «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та виявлено збитків на суму 367,0 тис. грн, завданих підприємству через пожежу (будівлі столярної майстерні з нафтоскладом), переданого в оренду.

Через ведення бухгалтерського обліку з порушенням установленого порядку до адміністративної відповідальності притягнуто директора ДП «НДГ «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Поряд з цим надіслано вимогу щодо вжиття заходів з усунення виявлених порушень та притягнення до дисциплінарної і матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущених порушеннях.

Про результати ревізії поінформовано Міністерство аграрної політики та продовольства України та правоохоронні органи.

Нагадаємо, що харківські аудитори протягом січня - квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 8,7 млн грн.