9 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори за січень - травень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 24,6 млн грн версія для друку
Запорізькі аудитори за січень - травень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 24,6 млн грн 18 червня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень - травень поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 24,6 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 26 управлінських рішень та виконали 22 пропозиції.

До правоохоронних органів передано матеріали 9 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань.

У 9 випадках до підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Повернуто одержувачем використані не за цільовим призначенням бюджетні кошти на суму 30 тис. грн.

За допущені фінансові порушення 26 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.