28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Харківські аудитори протягом січня - травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн версія для друку
Харківські аудитори протягом січня - травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 9,5 млн грн 20 червня 2019  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби впродовж січня - травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 9,5 млн грн.

За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували  132 пропозиції та рекомендації.

За результатами заходів державного фінансового контролю органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи прийняли 24 управлінських рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 116 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 26 осіб, із посад звільнено 2 посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 26 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення  13 цивільних позовів, до суду пред’явлено два позов на загальну суму 1,7 млн грн.

До правоохоронних органів передано 18 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.

Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 16,1 млн грн.