9 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Київські аудитори під час ревізії в Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України виявили порушень на суму майже 983 тис. грн версія для друку
Київські аудитори під час ревізії в Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України виявили порушень на суму майже 983 тис. грн 21 червня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби під час проведення планової ревізії в Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного Національної академії наук України за період з 01.01.2015 по 28.02.2019 встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 983 тис. грн, які під час ревізії відшкодовано у повному обсязі.

Через безпідставне завищення розмірів заробітної плати, відпускних, зайво нарахованих та виплачених індексацій, надбавок, доплат та зайвої сплати єдиного соціального внеску збитки бюджетної наукової установи становлять майже 441 тис. грн.

Окрім того, Центр колективного користування науковими приладами Інституту безоплатно надавав послуги з використання обладнання, які мали б надаватися стороннім організаціям на платній основі. Через це збитки Інституту – майже 230 тис. грн.

Ще понад 200 тис. грн наукова установа недоотримала через ненарахування належної суми трьом орендарям.

Поряд з цим в Інституті не проводили претензійно-позовної роботи щодо відшкодування витрат на підготовку відрахованого за невиконання навчального плану аспіранта, через що державний бюджет недоотримав майже 64 тис. грн, а також покрили не передбачені кошторисом витрати на відрядження працівників на суму понад 45 тис. грн за рахунок бюджетних коштів, призначених для оплати виконання окремих наукових робіт.

Серед іншого фахівці встановили лишки основних засобів та зайве списання пального.

За результатами проведеного контрольного заходу керівництву Інституту ботаніки надіслано вимогу про вжиття заходів щодо недопущення порушень фінансової дисципліни надалі та притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у допущених порушеннях.

Матеріали ревізії надіслано до Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Про результати контрольного заходу поінформовано Головне управління Національної поліції у місті Києві.

Нагадаємо, що столичні аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».