28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-травня 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму понад 14 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-травня 2019 року 21 червня 2019  |  Пресслужба управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області впродовж січня - квітня 2019 року забезпечили усунення порушень на загальну суму 14,2 млн грн., з яких  відшкодовано і поновлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 12,9 млн грн.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло майже 1,3 млн грн.

Матеріали 10 ревізій передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.

У 9 випадках до підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, за недотримання законодавства з фінансових питань 18 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної, 1 особу звільнено з посади.

За результатами заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій прийняли 9 управлінських рішень.

Під час проведення державних фінансових аудитів виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат, на загальну суму 637,5 млн грн. Аудитори надали 30 пропозицій, завдяки виконанню 14 з них додатково отримано коштів на суму  4,6 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 63 млн грн.