28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Столичні аудитори в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури встановили фінансових порушень на загальну суму понад 1,3 млн грн версія для друку
Столичні аудитори в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури встановили фінансових порушень на загальну суму понад 1,3 млн грн 24 червня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури за період з 01.01.2014 по 31.12.2018 фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби встановили фінансових порушень на загальну суму понад 1,3 млн грн, з них порушень, що призвели до збитків, – на суму  понад 294 тис. грн.

Зокрема, понад 624 тис. грн бюджетних коштів навчальний заклад витратив з порушенням через те, що коштом загального фонду здійснював закупівлю товарів та послуг, які або не були передбачені кошторисами установи на вказані цілі або придбавалися в обсягах, що перевищували заплановані.

Через те, що у грудні 2018 року Академія сплатила підрядній організації ТОВ «ЕСКО – УКРАЇНА» за роботи з проведення енергетичного аудиту, виконання яких спростовано проведеною зустрічною звіркою, збитки державного бюджету становили коштів на суму 172,00 тис. грн.

Окрім того, понад 38 тис. грн збитків державному бюджету завдано через покриття коштом спеціального фонду витрат, не пов’язаних з основною діяльністю Академії.

Поряд з цим у навчальному закладі зайво витратили коштів на суму понад 33 тис. грн на оплату вартості послуг з теплопостачання, спожитих сторонніми фізичними особами, і суму понад 19 тис. грн – на оплату виконаних підрядними організаціями ремонтних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

Водночас під час контрольного заходу встановлено низку порушень законодавства про оплату праці.

В Академії зайво використали бюджетних коштів на суму майже 428 тис. грн. на виплату доплат до мінімальної заробітної плати працівникам, прийнятим на одну і ту саму посаду за основним місцем роботи та за сумісництвом, оскільки відповідні доплати встановили не за розширення зони обслуговування та збільшення обсягу виконуваних робіт, а окремо – як за двома різними посадами.

Деяким працівникам закладу зайво нараховували та виплачували доплати за вчене звання та науковий ступінь; вносили недостовірні дані про фактично відпрацьований сумісниками час до табелів обліку та використання робочого часу, через що збитки державного бюджету становили понад 31 тис. грн.

Матеріали ревізії надіслано для розгляду та прийняття рішення до Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, що Київські аудитори під час ревізії в Інституті ботаніки  ім. М.Г. Холодного НАН України виявили порушень на суму  майже 983 тис. грн.