28 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн версія для друку
З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн 24 червня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня - травня 2019 року виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 58,9 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20,6 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 1,3 млн грн та відшкодовано коштів на суму 19,3 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

До правоохоронних органів передано матеріали 25 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 15 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 59 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 14 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 173,3 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 2,4 млн грн.

Об’єктам контролю надано 107 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, майже на 63,4 млн грн.

Сім інформацій про результати аудитів надіслано правоохоронним органам та один аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.