10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори виявили порушень на суму 1,5 млн грн у Пологівській залізничній лікарні версія для друку
Запорізькі аудитори виявили порушень на суму 1,5 млн грн у Пологівській залізничній лікарні 25 червня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області під час проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Пологівська залізнична лікарня» за період з 01.01.2016 по 01.02.2019 встановили порушень на суму 1,5 млн грн.

Під час ревізії встановлено виплати матеріальної винагороди працівникам, зайнятим наданням медичної допомоги застрахованим особам за договорами страхової медицини, в обсягах, що перевищують розміри, встановлені колективним договором та положенням про преміювання. Протягом 2016-2018 років та січня-лютого поточного року адміністративно-керівному та медичному персоналу, а також персоналу, що відповідає за облік застрахованих осіб, виплачено матеріальну допомогу на суму понад 1,1 млн грн.

До того ж 21 % цієї суми, як передбачено положенням про преміювання, мав бути спрямований на виплату головному лікарю та головному бухгалтеру, а це майже 56 тис. грн. Утім, керівництво лікарні вирішило, що це замалі суми і їх треба збільшити майже до 300 тис. грн. Рішення про преміювання приймалося колегіально, однак це суперечить законодавству.

Окрім цього, колишній головний лікар Пологівської залізничної лікарні без дозволу і погодженням з Пологівською райдержадміністрацією преміював себе на суму 3,6 тис. грн. Водночас, як установили аудитори, 16 працівникам лікарні не доплачено майже 89 тис. грн за використання в роботі дезінфікувальних засобів. Один із працівників лікарні недоотримав 0,9 тис. грн добових.

За результатами ревізії матеріали надіслано до Токмацької місцевої прокуратури.

Нагадаємо, що запорізькі аудитори за січень - травень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 24,6 млн грн.